איך להתכונן להובלה בחיפה

By | אפריל 22, 2014

חברת הובלה בחיפהאם אתם עומדים לעבור דירה בחיפה עליכם להתכונן לקראת ההובלה בצורה מאורגנת ומסודרת על מנת לעשות זאת בצורה חלקה וללא תקלות. לפני מעבר הדירה עליכם לבחור בחברת הובלה שתעביר לכם את כל התכולה מהדירה הישנה לחדשה. בחירת חברת הובלה בחיפה דומה לבחירת חברת הובלה בכל מקום אחר, אך חשוב לבחור חברת הובלות מקומית בחיפה המכירה את העיר, את צירי התנועה ואת שעות העומס במקומות השונים על מנת לעשות זאת בצורה יעילה.

על מה להקפיד בבחירת חברת הובלה בחיפה

מעבר להמלצה להשתמש בשירותי חברה מקומית יש להקפיד על הדברים הבאים:

  • ניסיון ומקצועיות – יש לוודא כי מדובר בחברת הובלה ולא בבעל משאית עם שני סבלים. חברה מקצועית תוכל להעמיד לשרותכם מספר רכבים בגדלים שונים וצוות מקצועי של סבלים ואורזים. לחברה מקצועית יש מוניטין וחוג לקוחות גדול שכדאי לבדוק אותם לפני הבחירה.
  • צוות מקצועי – חברת הובלה מעסיקה צוות אורזים מקצועי ואתם יכולים ליהנות משירות זה מבלי לעשות זאת בעצמכם. בנוסף, תוכלו לקבל שירותי פירוק והרכבה של רהיטים גדולים, ארונות קיר וכדומה. הסבלים בחברות אלה מקצועיים ומנוסים.
  • חומרי אריזה – יש להקפיד כי חברת ההובלה מספקת לכם את כל חומרי האריזה מספר ימים לפני ההובלה.
  • הסכם הובלה – יש לוודא כי לפני ההובלה אתם חותמים על הסכם הובלה מסודר עם החברה.

ביטוח ואחריות

יש לוודא כי לחברת ההובלה ביטוח לכל התכולה שלכם ושהיא לוקחת אחריות מלאה על כך. במידה ויש לכם ציוד או חפצים יקרים במיוחד יש להודיע על כך להנהלת החברה על מנת להרחיב את הפוליסה הסטנדרטית. במידה וחברת ההובלה אינה מספקת ביטוח, יתכן שכדאי לבדוק עם חברת ביטוח.

לפני ההובלה עליכם לוודא כי כל תכולת הבית ארוזה היטב ושכל התכולה השבירה ארוזה בקרטונים מסומנים לשם כך וכדומה.


לסרטון של ניר גלילי בחיפה