בריקים לחיפוי קירות

By | דצמבר 5, 2017
קיר בריקים

קיר בריקים ססגוני

מוזמנים להכיר את הטרנד הלוהט ביותר בעיצוב פנים הבית – חיפוי בריקים! חיפוי קירות באמצעות בריקים אמנם החל את דרכו כטרנד עיצובי שמאפיין מרחבים מסחריים כגון ברים, מסעדות וחנויות מלאות שיק… הפך בשנים האחרונות לחלק אינטגרלי מעיצוב הפנימי של כמעט כל בית שמושקעת בו מחשבה עיצובית רצינית. הכל הולך – מקיר בריקים בחדר שינה, דרך חיפוי בריקים בסלון ועד… כל מקום בבית שמרגיש לכם שיתאים לו מראה קצת יותר מעודכן מקיר לבן ומשעמם.

מהם למעשה בריקים? מדובר באבנים מיוחדות אשר מיוצרות בחום מאוד גבוה. בריקים משמשות הן לחיפוי בתים מבחוץ והן לחיפוי פנימי של קירות. בריקים אלו אבנים אשר מתאפיינות בעמידות מירבית – אבנים אלו לא "מתרגשות" כלל משינויי מזג האוויר ובנוסף מהוות בידוד אקוסטי משובח. מה לגבי תחזוקה? מינימלית כמובן.

בריקים "יד שנייה" – זה אפילו אקולוגי

כן, ניתן להשיג בריקים מפירוק, כלומר לבנים עתיקות שנוצרו באירופה הישנה והטובה לפני מאות שנים ובשנים האחרונות עברו פירוק מבתיהם המקוריים ובנוסף עברו רענון וחידוש שגורם להם להיראות נהדר אך עדיין עם מראה עתיק ואותנטי. כמובן שלא חייבים ללכת על המראה המיושן, תלוי בסגנון הרצוי לכם. בריקים מגיעים בסגנונות רבים וביניהם גם סגנון מודרני מעודן. למעשה, בריקים מגיעים במגוון חומרים – ישנם אפילו שמיוצרים מאבן טבעית ואפילו מקרמיקה.

רוצים לתת לבית מראה מיושן ועתיק עם כל הסימנים האותנטיים שאנחנו כל כך אוהבים לראות בבתים קלאסיים באירופה? אותם בתים שנבנו תוך הקפדה על כל פרט ופרט באופן שאפשר לבצע רק ע"י שימוש באותן אבנים מרהיבות, או בקיצור ע"י בריקים?

אחת החברות הבולטות המובילה את תחום הבריקים ופותחת בפניכם מגוון אפשרויות עיצוביות מרגשות היא אבן אלבר.