מדריך – איך פורצים מכונית?

By | אפריל 30, 2014

יש מקרים רבים אשר בהם אתם צריכים לפרוץ את המכונית שלכם, ואני כפורץ מנעולים מורשה יכול לספר לכם כי המקרים שבהם נתקלתי הם רבים ומאד מגוונים לצורך הענין. מה הם המקרים השכיחים לפריצת מכוניות שעשיתי? למשל:

  • שכחתם את המפתחות בתוך הרכב והוא נעול
  • איבדתם את מפתחות הרכב או שנגנבו מכם
  • שברתם את מנעול הרכב בתוך המנעול או שהמנעול פשוט התקלקל
  • ילד נשאר ברכב כשהמפתח בפנים והדלתות נעולות ועוד

ואם תשאלו איפה קורים המקרים הללו, אוכל לספר לכם כי כבר עשיתי פריצת מכוניות בכל מקום אשר רק אפשר להעלות על הדעת: בחניונים, בחניות פרטיות ליד בתים, בשדה התעופה, באיזורי טיולים בכל רחבי הארץ, באיזורי פיקניקים, במדבר ואיפה לא.

אם גם לכם יש בעייה דומה ואתם זקוקים לשירותי פורץ מכוניות, הרי שעליכם לוודא כי אתם נעזרים באיש מקצוע מורשה בלבד, ויש להיזהר משרלטנים אשר עלולים לחזור אליכם ללא הזמנה, ולא תמצאו את הרכב שלכם בחניה.

כיצד נעשית פריצת מכוניות

פורץ מכוניות הוא איש מקצוע אשר עבר הכשרה מקצועית, ושיש לו רישיון לעסוק בפריצה באופן חוקי. פריצת מכוניות נעשית בשתי שיטות עיקריות: שיטת הכרית שבה פורץ מכוניות מפריד את הדלת מהמשקוף ומכניס כלי מיוחד לפתיחת הדלת מבפנים. הדבר נעשה עם כלים מיוחדים המונעים נזק לרכב.  השיטה השנייה מכונה דגדוג ובה משתמש פורץ מכוניות במכשיר מיוחד המוכנס למנעול הרכב ומדמה פתיחה על ידי מפתח. שיטה זו מיוחדת לרכבים גרמניים, כי ברכבים אלה יש וואקום חשמלי המונע את השימוש בשיטה הראשונה.

בכל מקרה שאתם זקוקים לפריצת רכבים לא מומלץ לנסות לעשות זאת לבד, ולא לקבל עצות "ממומחים" מקומיים. פריצת מכוניות אשר נעשית לא באופן מקצועי עלולה להסב נזק רציני לרכב אשר תיקונו יעלה לכם הרבה יותר מהזמנת פורץ מכוניות מקצועי ומורשה.