השכרת מקרן

By | יוני 20, 2017

השכרת מקרניםמה עושים כאשר מתכננים אירוע בסדר גודל של הפקה ביתי ועד לאירוע עם מאות אנשים ומתעורר צורך להקרין סרטון וידאו? בדיוק לשם כך ניתן לשכור מגוון ענק של מקרנים לכל סוג אירוע בחברות השכרת ציוד לאירועים. השפע המוצע באינטרנט הוא אדיר וניתן למצוא מקרנים המתאימים למצגת עסקית בדיוק כשם שניתן למצוא מקרן עוצמתי המיועד להקרנה באולמות ענקיים ואף בתאי תאורה קשים (אור יום וכד'). השכרת מקרן ומסך גם הם מוצעים כעסקת חבילה – לעיתים בליווי מערכת הגברה, קונסולות משחקים (כגון פלייסטיישן) ועוד.

מקרנים להשכרה לכל סוג אירוע לרוב מגיעים עם כבלים באורך סביר ונוח של מספר מטרים, אך אם דרוש לכם כבל ארוך במיוחד כמובן שכדאי לחשוב על כך מראש. אביזרים נלווים נוספים כוללים תיק נשיאה וחוברת הוראות לשימוש במקרן. מקרנים להשכרה מגיעים גם עם חיבורים מובנים המיועדים לחיבור למכשירים שונים כגון מחשב, ממיר טלוויזיה. כיום (שנת 2017) כניסת HDMI הופכת לסטנדרט הקיים במקרנים, וזאת לצד מקרנים המכילים רמקולים built-in.

השכרת מקרן באינטרנט

הדבר הנוח ביותר הוא למצוא באינטרנט את הדגם המועדף עליכם ולבצע הזמנה מראש ליום והשעה המיועדים, כך שלא יהיו בלבולים או תקלות של הרגע האחרון. את ההזמנה עצמה של המקרן תוכלו לרוב לבצע דרך אתרי אינטרנט בתחום השכרת הציוד או לחלופין באמצעות שיחה טלפונית. בתחום זה נהוג ומקובל לשלוח את המקרן עם שליח במידה וזהו מבוקשכם.

אירוע מודרני כמעט שלא יכול להתקיים ללא מקרן. אירועים בעידן שלנו בד"כ כוללים לצד האוכל, המוזיקה והריקודים גם הקרנה כלשהי, בין אם זו הקרנה של סרט, מופע, מצגת, תמונות וכד'. שימוש במקרן באירועים קולע להרבה מטרות. הכל תלוי בסוג האירוע. אירועים משפחתיים, חברתיים, עסקיים וכדומה – בכולם יכול להיות ערך מוסף גדול בהקרנה שכזו. כמובן שאין הקרנה ללא מקרן, וכאיכות המקרן כך איכות ההקרנה. מקרן איכותי יאפשר לכם ולאוחרים ליהנות מהקרנה ע"ג מסך בצורה האיכותית והברורה ביותר, כך שכל הקהל יהנה וייקח איתו את החוויה הזו איתו לכל החיים. כדי להבטיח רמה טובה של ציוד וחוויה מהנה לכל הנוכחים, מומלץ לאתר מראש חברה להשכרת ציוד לאירועים שתעמוד בדרישותיכם.