התקנת סורגים בבית

By | אוקטובר 20, 2014

סורגים בחלוןאחד הדברים החשובים ביותר בכל בית הם הסורגים. בעזרת סורגים הבית הופך למעין מקלט שמגן עלינו כל ימות השנה. בבית אנחנו צריכים להרגיש שאנחנו בטוחים מפני הסכנות העורבות בעולם החיצון – בכלל זה חדירות לא רצויות שונות מבחוץ.

בקומות התחתונות הסכנה יותר ברורה ומוחשית. לעתים קרובות מתרחשות פריצות דרך החלונות והמרפסות. לכן, חשוב לוודא שיש סורגים, במיוחד אם אתה גר בקומות התחתונות.

אנשים רבים חשים מוגנים מפני פריצות רק בגלל שהם "בשכונה טובה". אבל זה כשל לוגי של ממש. למעשה, איש אינו מוגן מפני חדירה ולא יכול לדעת מתי והיכן זה יקרה. סורגים מונעים חדירות ומצבים מאוד מתסכלים. פולש יכול לגנוב את הרכוש היקר שלך בית – טלוויזיה, מחשב, רהיטים… שלא לדבר על נזק שעלול להיגרם בגוף ובנפש אם מישהו מדיירי הבית נמצא בשעת מעשה.

כדאי להגדיל ראש ולהתכונן מבעוד מועד. חשוב במיוחד לדאוג לעניין הסורגים אם יש בבית ילדים. לא חוסכים על ילדים כשזה מגיע לביטחון. הפגיעה הפסיכולוגית והנפשית שעלולה להיגרם לא שווה את הסיכון בכלל. סורגים בבית מציעים תחושת ביטחון עבור ילדינו. הסורגים אינם רק הגנה מפני פריצות מבחוץ או בקומות התחתונות. ישנם סורגים המותקנים כדי למנוע נפילות – חשוב להתקין סורגים בקומות העליונות – ושוב: במיוחד בבתים עם ילדים. סורגים מציעים שקט נפשי ששווה כמעט כל מחיר ומונעים עוגמות נפש ואף אסונות שעלולים להתרחש בהיעדרם.

הרבה אנשים אומרים שהסורגים פוגעים באסתטיקה הכללית של הבית, ולכן בוחרים שלא להתקין אותם. יש אמת מסוימת בטענה זו אבל כשחושבים על כל הגורמים, השינוי האסתטי הוא מינימאלי ביחס למצוקה רגשית שעלולה להיגרם על ידי גניבה או חס וחלילה, במקרה של פגיעה בילד או מבוגר. מעל הכל, חישבו על ביטחונכם ועל המשפחה שלכם. התקינו סורגים כדי להבטיח שקט נפשי.

אז כיצד להתקין סורגים?

ישנן חברות רבות המציעות שירותי התקנת סורגים על גבי חלונות ו/או מרפסות. באפשרותך ליצור קשר עם חברה כזו ולשמוע אילו סורגים יש להם להציע לך. ישנם סוגים רבים של סורגים – שונים זה מזה בעיצוב, בגודל ובצבע. ניתן להזמין סורגי חלון במיוחד למרפסת/לחלון. תוכל גם לבחור את העיצוב המתאים לך. המתקינים יגיעו לבית שלך ויתקינו סורגים בצורה טובה ובטוחה. כך תוכל להבטיח הגנה לרכושך והבית שלך יישאר מחוץ להישג ידם של פורצים למשך שנים רבות.