פינוי פסולת בצורה בטוחה עם שרוולים

By | אוקטובר 9, 2017

שרוולים פסולת בנייןמהו השרוול הנכון לפינוי פסולת שכדאי להשתמש בו להסרת פסולת? מהי השיטה הבטוחה ביותר להשלכת פסולת מאתר בנייה?

בכל אתר בנייה, ככל שהפרויקט מתקדם, כך גם כמות הפסולת צומחת, כגון שאריות עץ, קרמיקה, מלט וחומרים אחרים. חשוב כמובן לסלק כהלכה את הפסולת – מכמה טעמים. הראשון – כדי לפנות את השטח ולאפשר לפועלים לעבוד בצורה בטוחה ומסודרת. אך גם מתווסף פה אלמנט של שמירה על הסביבה. המשרד לאיכות הסביבה קבע תקנות ברורות לגבי הטמנת פסולת באתרים המיועדים לכך. מהבחינה הפרקטית עולה השאלה כיצד לפנות פסולת לא רצויה בצורה היעילה והמקצועית ביותר. למרבה המזל, קיימים בשוק שרוולים לפינוי פסולת בניין שיעשו את העבודה.

כאמור, בטיחות היא האלמנט החשוב ביותר. ישנם סיכונים רבים ושיקולי בטיחות שיש לקחת בחשבון בעת ​​שיפוץ או בנייה העולים מעצם הנוכחות של פסולת המצטברת באתר הבנייה. האבק העולה מחומרים אלה מזהם את האוויר ויכול לפגוע גם בפועלים ובשכנים. שברי זכוכית וחפצים חדים אחרים הם מכשולים מסוכנים שיש לפנותם מהאזור מהר ככל האפשר. שרוולים איכותיים לפינוי פסולת יבטיחו את ביטחונם ושלומם של כל הנוכחים באזור בכך שיבטיחו שהפסולת, כל הפסולת, תחליק דרך השרוול אל המכולה שמוצבת בסמוך, וכך הפסולת לא תבוא במגע עם בני אדם. בטיחות היא ללא ספק שיקול חשוב בעת בחירת שרוולים לפינוי פסולת ולכן כדאי לוודא המוצר שבוחרים בו בסופו של דבר אכן יעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

אחת מהחברות המובילות בארץ בתחום זה הינה "הוד שרוולים" המייצרת שרוולים באיטליה בהתאם לתקנות הבטיחות האירופאיות. השרוולים של "הוד שרוולים" מתוכננים ובנויים לפינוי של החומרים הכבדים ביותר. פינוי בלוקים למשל, דרך שרוול שיוצא מקומה עשר באזור מגורים דורשת הרבה אומץ אם קיים ספק לגבי טיב השרוול.  "הוד שרוולים" כאן כדי לתת לך את הביטחון הדרוש. הניסיון שצברה החברה בתחום פינוי הפסולת מהווה את הבסיס לייצור של שרוול חזק שיכול לשמש לפינוי חומרי בניין מהכבדים ביותר אפילו בתנאי מזג האוויר הגרועים ביותר. צוות "הוד שרוולים" מורכב מאנשי מקצוע מנוסים, אשר מבינים ומכירים את כל השיקולים והצרכים בענף הבנייה. אתה יכול לסמוך על הניסיון והידע של "הוד שרוולים" ולהבטיח לעצמך שקט נפשי בכל הנוגע לפינוי של כל חומרי הפסולת.

לפרטים ויצירת קשר – הוד שרוולים:

http://hodchutes.com