ניהול מוניטין באינטרנט הוא מרכיב חשוב בכל אסטרטגיית שיווק באינטרנט ככלל ומכל תוכנית SEO בפרט. זהו הפתרון המהיר ביותר, היעיל ביותר להתמודדות עם פרסומים שליליים הנוגעים לעסק שלך או אפילו לשם הטוב שלך (כאשר מישהו מחפש פרטים אודותיך). על ידי דחיקת תוצאות שליליות מהעמוד הראשון של Google ניהול המוניטין ברשת (או בקיצור ORM) מגן עליך מפני פרסומים שעלולים לפגוע במוניטין שלך..

קידום אתרים משמש לשיפור דירוג האתר שלך במנועי חיפוש כמו גוגל, עם תוכן איכות משלך, אבל אם המטרה שלך היא לייצר לעצמך מוניטין ושם טוב מעבר לאתר הבודד שברשותך, אזי ש ORM (ניהול מוניטין באינטרנט) הוא הפתרון עבורך. ניהול מוניטין באינטרנט הוא למעשה קידום אתרים אלא שבמקום לקדם אתר אחד על מספר רב של ביטויים, המטרה כאן היא לקדם מספר רב של אתרים על מילות מפתח מאוד מסוימות כגון שם חברה, שם מוצר, שם פרטי. ORM משחק תפקיד חשוב בקידום עבור כל מותג או חברה רצינית. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם לשלם על שירות SEO, כנראה שתוכלו לממן גם שירות ORM שיגרום לתדמית שלכם להישאר חיובית – החל מהיום, ולטווח הארוך.

למה ה ORM כל כך חשוב? אנחנו חיים בעידן דיגיטלי. כאשר אתה מגיש את כרטיס הביקור שלך ללקוח פוטנציאלי או מוסר קורות חיים למעסיק פוטנציאלי, מיד אתה חשוף לבעיה. אם אותו גורם יערוך עליך חיפוש ויגלה פרט שלילי בתוצאות, המוניטין המקוון שלך עלול להזיק לך מיידית ולהשפיע על חייך.

במחקר שפורסם ב -2009 על ידי מיקרוסופט התברר כי מתוך כמעט 80% ממנהלי הגיוס בארה"ב שמגייסים עובדים באמצעות האינטרנט, 70% מהם אמרו כי הם דחו מועמד על סמך מה שהם מצאו בתוצאות החיפוש שלו, כך שהחשש הוא מאוד אמיתי.

ניהול מוניטין באינטרנט הוא אספקט חשוב במעלה בכל אסטרטגיית שיווק אונליין. כאשר אנשים מתקלים לראשונה בך או בעסק שלך, סיכוי טוב שהם יחפשו פרטים נוספים בגוגל. עליך להיות מוכן היטב לרגע הזה, באמצעות בניית נכסים עם מילות המפתח הרלוונטיות – ע"ג רשתות חברתיות, בלוגים וכד.

054-2950091