קידום אתרים בחו"ל

מה ההבדל בין קידום אתרים בישראל למקומות אחרים?

מטבע הדברים, קידום אתרים בישראל מתבצע לרוב בעברית. מדובר בהתמקדות בשוק קטן יחסית, מה שמצמצם את התחרות, אבל זה עלול לצמצם משמעותית את קהל היעד שניתן להגיע אליו. פרויקטים בינלאומיים שונים מאוד מפרויקטים מקומיים, ובד"כ נדרשת אסטרטגיה שונה. לדוגמה, תחום חדש יחסית בישראל הוא הקידום הלוקאלי. בחו"ל זה קיים הרבה זמן. בישראל במקרים מסוימים עסק מקומי יכול להסתדר ולהצליח גם בלי קידום לוקאלי, אבל למשל בארה"ב זה לא משהו שניתן לפסוח עליו כלל.

הבדל נוסף, הוא שקידום אתר בחו"ל לא יכול להתבסס על קישורים מאתרים ישראליים, כך שמקורות הקישורים וגם אסטרטגיית בניית הקישורים בהכרח יהיו שונים מאלו הדרושים לקידום אתר בישראל.

מהי עלות קידום אתרים בחו"ל?

התמחור עבור SEO אינו משתנה בהרבה ממדינה למדינה, אך יש טווח רחב של טקטיקות קידום שניתן לרתום לתהליך ופה בד"כ כן קיימים הבדלים שנובעים בעיקר ממידה שונה של תחרות. לעניין המחיר – אם קידום אורגני בישראל (ריטיינר חודשי) מתחיל מאזור ה 3,000 שקל – שירות מקביל בחו"ל לרוב יהיה יקר יותר כי הוא מצריך מחקר מקיף יותר (יותר מילות מפתח ויותר אזורים גיאוגרפיים) וכאמור מידת התחרותיות גדולה יותר.

 

לכן, בטרם חתימה על חוזה לקידום האתר בחו"ל כדאי לאסוף נתונים ולבדוק אם השקעה בקידום אורגני בחו"ל היא הדבר הנכון לעשות. שאלו את עצמכם מה הסיכוי לקבל תשואה מספקת. טיפ קטן לדרך: בעידן הדיגיטלי, קידום אורגני הפך לאופציה כדאית וידידותית לתקציב עבור עסקים קטנים. עסק דיגיטלי שלא עושה קידום אורגני פשוט משאיר כסף על השולחן. לכן, להפוך את המחיר ללב העניין, עדיף להתמקד במציאת האיזון הנכון בין איכות לעלות על מנת לקבוע אם ההשקעה בקידום בחו"ל תעזור לעסק שלך לצמוח. ברוב המקרים זאת יותר שאלה עסקית של ניהול תזרים המזומנים ופחות שאלה אמיתית של כדאיות, כי הקידום האורגני, כשמבוצע נכון, ברוב הפעמים משיג את מטרותיו.

 

עבור חברות עם אתרים בינלאומיים הקידום האורגני מאתגר יותר מאשר לחברות ישראליות. הן הרי מתחרות בשווקים גדולים יותר, מתמודדות עם יותר תחרות והדברים רק הולכים ונעשים קשים יותר ויותר. ישראל אמנם מאוד מפותחת בכל הקשור לאינטרנט ושיווק דיגיטלי, אבל בסופו של יום היא מדינה די קטנה עם אוכלוסייה של כ-8 מיליון איש. שזה בערך אלפית מהאנשים בעולם עם נגישות לאינטרנט.

 

בניגוד לישראל, בחו”ל, המתחרות הן לרוב חברות מאסיביות ומדובר במותגים בינלאומיים ידועים. אתרים מבוססים אלו נהנים ממודעות גבוהה למותג בקרב קהל היעד שלהם. זה מסביר את גודל האתגר של קידום אתרים בחו"ל, במיוחד כאשר הוא מבוצע מאפס, שהרי יש צורך בעבודה מאומצת על מנת להחדיר מותג חדש לשוק. אכן נדרשים מקצועיות, ניסיון ויצירתיות. על מנת לשכנע לא רק את הגולשים אלא גם את מנועי החיפוש שאכן מולם ניצב גורם אמין ומקצועי שניתן לסמוך עליו. קידום אתרים בחו"ל חולק מאפיינים רבים אשר מקדמים בארץ מכירים מקידום אתרים תחרותיים. זהו אתגר הדורש מקצועיות ויצירתיות וגישה שונה לאופן בו אנו עובדים. ללא ספק הדגש הוא על המיתוג וברוב המקרים נדרשת ראייה רחבה ועבודת צוות המערבת אנשי שיווק נוספים בתחומים כגון פרסום, פרפורמנס, PPC, סושיאל, יח"צ, ועוד.

קידום אתרים מקלדת מקש

האם כדאי לכם לקדם את האתר בחו"ל? ומה צריך כדי להתחיל?

קידום אתרים בחו"ל הוא מרכיב חיוני באסטרטגיית קידום אתרים של כל חברה, אך לעיתים קרובות מתעלמים ממנו. הצעד הראשון לקידום אתרים בחו"ל הוא לגלות אילו מדינות מייצרות הכי הרבה תנועה לאתר החברה. Google Analytics מספק דרך מהירה וקלה למצוא מידע זה. בהנחה שמדובר באתר פעיל שכבר רץ כמה חודשים או שנים, יש הרבה מה ללמוד מנתונים סטטיסטיים שכאלו. למשל, אם תגלו שרוב הגולשים לאתר מגיעים מארה"ב, אפשר בהחלט להניח שקהל היעד המרכזי שלכם שוכן בארה"ב. הנושא הזה במציאות יכול להיות מורכב יותר מאיך שזה נשמע משום שחברות בינלאומיות בד"כ מעוניינות להגיע ללקוחות ממדינות רבות. עדיין, המחקר צריך להתבצע על מנת שאפשר יהיה לבנות תוכנית קידום מושכלת אשר מבוססת על נתונים ותחזיות כמה שיותר מדויקות.

מה צריך לקחת בחשבון כשעושים קידום אורגני בין לאומי?

  • כאשר עושים קידום אורגני בינלאומי, חשוב לבצע מחקר וביצוע אופטימיזציה עבור מילות מפתח ספציפיות בכל אזור.
  • כתלות באזור המטורגט, אתם עשויים לגלות שהלקוחות הפוטנציאליים משתמשים במילות מפתח שונות עבור אותו מוצר.
  • מהנתונים היבשים החברה המפרסמת יכולה להגיע לתובנות חשובות הנוגעות לאסטרטגיה השיווקית הכוללת, ולכן בעת קידום אתר בינלאומי אחריות רבה מוטלת על כתפיהם של אנשי ה SEO בכל הנוגע לאיסוף הנתונים והנגשתם.

 

מה עוד כדאי לדעת על קידום אתרים בין לאומי לפני שמתחילים?

נהוג לחשוב שארה"ב ואתרים אמריקאיים שולטים בכל התוצאות באנגלית. SEO הוא תחום הקיים בכל העולם, והרוב המכריע של החיפושים באינטרנט מתרחש מחוץ לארצות הברית. למעשה, זה יכול להיות קשה אפילו לדרג ב-10 המובילים עבור מילת מפתח נתונה בארה"ב כאשר יש חברות ממדינות אחרות השולטות בנפח החיפוש של מילת מפתח זו מחוץ לאמריקה.

זהו אתגר עבור חברות שמכוונות בעיקר ללקוחות אמריקאים, אבל הוא גם מהווה הזדמנות למי שמוכן להשקיע בקידום אתרים מחוץ לארה"ב.

 

מהי הגישה שלנו לקידום אתרים בחו"ל?

כמומחים בקידום אתרים, צוות המומחים שלנו נוקט בגישה אורגנית לקידום אתרים. אנו משקיעים זמן ומאמץ כדי לחקור את מילות המפתח שברצונך להתברג בהן. לאחר מכן אנו בונים תוכן עשיר במילות מפתח ובעל פרופיל קישורים נכנסים באיכות גבוהה. אנו נוודא שהאתר שלך מותאם לנייד, עם חווית משתמש מעולה.

שלבי העבודה הם:

  • מחקר מילות מפתח
  • יצירת תוכן עשיר במילות מפתח
  • בניית קישורים נכנסים באיכות גבוהה

האם חברה ישראלית יכולה לבצע קידום אתרים בחו"ל?

בהחלט. העקרונות הבסיסיים דומים בארץ ובחו"ל. כדי לקדם בחו"ל, מקדם האתרים נדרש לדעת איך מבצעים קידום בחו"ל וזה מושג בעיקר ע"י ניסיון.

קידום אתרים תמונה להמחשה

מהם המרכיבים העיקריים בתהליך קידום אתרים בחו"ל?

מרכיבי מפתח בתהליך SEO בחו"ל כוללים:

  • מיקוד מילות מפתח בשפה הרצויה
  • אופטימיזציה מלאה לתגיות מטא
  • יישום שיטות עבודה מומלצות לקידום אתרים

מהם היתרונות של קידום אתרים בחו"ל?

קידום אתרים בחו"ל יכול לעזור לעסק להגיע לקהל חדש ולקבל דריסת רגל בשוק חדש. כן, אפילו לעסקים המבוססים בישראל.

כמה עולה קידום אתרים בחו"ל?

אם אתם מחפשים חברת קידום אתרים בזיל הזול, עדיף ליצור קשר עם חברת קידום אתרים ממדינה כגון הודו מכיוון שהיא צפויה לגבות פחות ממקבילותיה המערביות.

אבל למען האמת זהו צעד שאינו מומלץ. בטווח הרחוק זול בד"כ עולה ביוקר.

עלות קידום אתרים תלויה בכמות מילות המפתח, סוג האתר, התקציב וגורמים נוספים ובניהם איכות העבודה.

טווח המחירים הינו מאוד גמיש ומותאם ספציפית לכל פרויקט ומטרותיו – ולכן, בין אם נגיד $100 לחודש ובין אם נגיד $2000 זאת לא תהיה טעות.

האם קידום אתרים בחו"ל מתבצע רק בגוגל או גם במנועי חיפוש נוספים?

עם האופי הגלובלי של האינטרנט, חשוב מתמיד שלעסק שלך תהיה נוכחות במספר מנועי חיפוש. קידום אתרים בחו"ל נעשה בגוגל, בינג, יאהו ובמנועי חיפוש אחרים בשפות שונות כדי לעזור לשמור על חשיפה של העסק שלך.

בואו נדבר, השאירו פרטים ונציג יחזור בהקדם

הצוות שלנו

שעושה את ההבדל

הצוות שלנו ב ALLWEB הוכשר להתמודד עם כל אתגר בזירה הדיגיטלית ובפרט כשזה מגיע לבניית אתרי אינטרנט מעוצבים ונוחים לשימוש. אנחנו קמים כל יום בבוקר בתשוקה ואהבה לתחום בניית האתרים ונשמח לתת גם לך שירות נהדר.

בואו נדבר,

השאירו פרטים ונציג יחזור בהקדם

הכירו את נבחרת הלקוחות המנצחת שלנו…

רוצה לכבוש את האינטרנט?

קמגרה ישראל היבואן הרשמי